Najciekawsze seriale na Netflixie

Najciekawsze seriale na Netflixie

Aktualnie na portalu Netflix można znaleźć bardzo wiele interesujących seriali. Warto dowiedzieć się na ten temat nieco więcej oraz zapoznać z listą najciekawszych do obejrzenia propozycji.

Szpital New Amsterdam

Wśród najciekawszych seriali na Netflixie z całą pewnością można wskazać taki tytuł jak „Szpital New Amsterdam”. Można w nim znaleźć kulisy pracy jednego z największych szpitali w Nowym Jorku. Nowy dyrektor szpitala, Max Goodwin, ma dość nowoczesne i nietypowe podejście do zarządzania. Wiąże się to w bezpośredni sposób z szeregiem zróżnicowanych wydarzeń, które warto obejrzeć na ekranie. Serial jest szczególnie polecany wszystkim osobom, które interesują się medycyną.

Emily w Paryżu

Kolejnym serialem, który warto zobaczyć na Netflixie, bez wątpienia jest „Emily w Paryżu”. W serialu można śledzić przygody tytułowej Emily, która zostaje oddelegowana przez pracodawcę aż do Paryża. Bohaterka zajmuje się pracą w agencji reklamowej oraz tworzy ciekawe kampanie. Aktualnie na Netflixie dostępne są dwa sezony tego serialu i warto się z nim zapoznać. „Emily w Paryżu” to serial dla kobiet w różnym wieku, ponieważ każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Bridgertonowie

Polecaną propozycją serialu na Netflixie są także „Brigertonowie”. Jest to serial, który opowiada o ósemce rodzeństwa, które jest ze sobą bardzo zżyte. Fabuła serialu rozgrywa się wśród wyższych sfer Londynu. Aktualnie dostępne są dwa pierwsze sezony, które opowiadają o najstarszym rodzeństwie. Jednak planowane jest stworzenie kolejnych części serii, zgodnie z książką, na podstawie której serial jest produkowany.

Good Doctor

Ciekawe seriale na Netflixie to również „Good Doctor”. Serial ten opowiada historię młodego i utalentowanego chirurga, który zmaga się z autyzmem oraz zespołem sawanta. Podczas pracy w szpitalu doświadcza sceptycyzmy, zarówno ze strony pacjentów, jak i swoich współpracowników. Serial idealnie sprawdzi się wśród wszystkich osób, które uwielbiają medyczne historie. Kilka sezonów tego serialu dostępnych jest na platformie Netflix. Jest on doskonałą propozycją na spędzenie długich jesienno-zimowych wieczorów w domu.

The Crown

Wśród najlepszych propozycji Netflixa można wskazać także serial „The Crown”, który cieszy się sporą popularnością u odbiorców. Serial opowiada historię rodziny królewskiej w Wielkiej Brytanii. Złożony jest z kilku sezonów, dzięki czemu fabuła jest w nim dość rozwinięta. „The Crown” opowiada o wzlotach oraz upadkach rodziny królewskiej, ale także o ważnych wydarzeniach, które się odbyły podczas jej panowania. Serial jest jednym z najdroższych dzieł Netflixa i zdobył wiele nagród.

Squid Game

Ciekawym i dość kontrowersyjnym serialem Netflixa jest „Squid Game”, który opowiada historię człowieka uzależnione od hazardu i posiadającego długi. Pewnego dnia otrzymuje on propozycję udziału w specjalnej grze z bardzo wysoką nagrodą pieniężną. Jednak gra nie jest tym, czym się wydaje na pierwszy rzut oka, a jej zasady są niecodzienne. Serial ten polecany jest wszystkim osobom, które szukają wrażeń podczas oglądania seriali. Na pewno będzie to doskonały wybór.

Gambit Królowej

Kolejną propozycją ciekawego serialu na Netflixie jest „Gambit Królowej”. Serial ten opowiada o kobiecie, która odkrywa w sobie talent do gry w szachy. Główna bohaterka wraz z upływem lat nabiera wiedzy oraz doświadczenia w grach szachowych, a następnie decyduje się na wzięcie udziału w turnieju z szachowymi mistrzami. Serial z uwagi na swoją niecodzienną specyfikę cieszy się dość dużą popularnością wśród odbiorców, dlatego warto się z nim zapoznać.

Ania, nie Anna

Podczas wybierania najlepszych dla siebie seriali na Netflixie warto zwrócić uwagę także na taki tytuł jak „Ania, nie Anna”. Serial utrzymany jest w wyjątkowo przyjemnym klimacie, dlatego zachwyci w szczególności kobiety. Główna bohaterka wielu osobom kojarzy się z Anią z Zielonego Wzgórza, która przywołuje przyjemne wspomnienia. Warto zapoznać się z tą wyjątkową historią, która dzieje się w malowniczych krajobrazach.